Review: Si – Giorgio Armani

Si is een parfum van Giorgio Armani dat is uitgebracht in 2013. Al vanaf het moment dat ik deze parfum voorbij zag komen wilde ik hem kopen.. Nou, we zijn zoveel maanden verder en eindelijk heb ik hem dan. Gekocht met een cadeaubon van de Ice Paris XL die ik recent heb terug gevonden. Wat ik met die bon wou kopen was een no-thinker: Si van Giorgio.

Giorgio Armani beschrijft Si als chic, sensueel, intens en zacht tegelijk.

Topnoot: Cassis (oftewel zwarte bes)
Hartnoten: Freesia en Mei Roos
Basisnoten: Vanille, Patchouli, Ambroxan en Hout Noten.

De flacon is een klassiek model. Maar dat wilt niet zeggen minder mooi. Wat het meeste opvalt is natuurlijk de mooie zwarte dop. Die heeft misschien te maken met de cassis oftewel zwarte bes, die de topnoot is van het parfum.

Als ik Si eerst ruik denk ik meteen aan een frisse geur. Omdat het geen ‘zwaar’ parfum is, lijkt hij voor mij geschikt te zijn voor alle gelegenheden. 

Si blijf je een tijdje ruiken, maar vanuit mijn ervaring ook weer niet urenlang. Ga je een avondje stappen? Neem hem dan toch maar in je tas mee, zodat je hem in de loop van de avond nog eens kan opdoen.

Behalve het hele kleine minpuntje van de ‘geurtijd’ vind ik Si helemaal top! Ik zie me dit parfum zeker opnieuw kopen nadat mijn eerste flesje erdoor is.

Ik kocht een flacon van 50ml bij Ici paris XL en betaalde €67,60.

Quote: Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.

Volg:

23 Reacties

  1. 18 april 2014 / 21:24

    Ik heb er al vaker over gehoord, het lijkt me een erg lekker geurtje!

  2. 20 april 2014 / 07:02

    Ik ben heel benieuwd naar de geur, hij klinkt heerlijk. Ik vind de verpakking ook wel leuk 🙂 Lekker simpel.

  3. 20 april 2014 / 14:21

    Oeh de geur klinkt heerlijk! Nu wil ik ook ruiken hihi.

  4. 20 april 2014 / 16:35

    Ik heb hier een staaltje van en ik vind hem voor mij net iets te zwaar 🙂 Maar mijn vriend vind hem heel goed ruiken 🙂

  5. 20 april 2014 / 19:21

    Het lijkt me een erg lekker geurtje! Mooie foto's heb je gemaakt.
    Fijne Pasen!

  6. 21 april 2014 / 07:00

    Ik ben wel erg benieuwd geworden naar de geur
    En wat een mooie foto's heb je gemaakt zeg!

  7. 21 april 2014 / 08:17

    Klinkt goed ^^. Ben erg benieuwd nu!

    Liefs,
    Kim / Vintage & Beauty

  8. 21 april 2014 / 12:17

    Wat een lekker geurtje lijkt me dit! De flacon is ook wel leuk! 🙂

  9. 21 april 2014 / 12:44

    Ik ben benieuwd naar de geur. Het flesje ziet er van de buitenkant ook mooi uit!

    Liefs, Jet

  10. 21 april 2014 / 19:23

    Ooohh ik ben stiekem wel een beetje jaloers dat je deze hebt! Ik vind de geur echt heerlijk <3 Het is dat hij vrij prijzig is, anders had ik hem al gehad haha.

  11. 22 april 2014 / 09:23

    Ik heb je genomineerd voor de Very Inspiring Blogger Award! X

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *